Shun Xiang Nuo SMCM7060-102T
| Manufacturer |
Shun Xiang Nuo
Asian Brands |
| MPN | SMCM7060-102T |
| LCSC Part # | C381615 |
| Packaging | SMD,7x6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 3A 2LN 1.02kΩ SMD |
| Description | 2Line Common Mode Choke Surface Mount 7x6mm 1.02kΩ 3A DCR 17mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | Shun Xiang Nuo | |
| Packaging | SMD,7x6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
56,656
56,656
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.5043 $ 0.4791 | $ 0.48 |
10+ | $ 0.4249 $ 0.4037 | $ 4.04 |
30+ | $ 0.3681 $ 0.3497 | $ 10.49 |
100+ | $ 0.3211 $ 0.3051 | $ 30.51 |
500+ | $ 0.3065 $ 0.2912 | $ 145.60 |
1,500+ | $ 0.2968 $ 0.2820 | $ 423.00 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$