Shun Xiang Nuo SMCM7060-701T
| Manufacturer |
Shun Xiang Nuo
Asian Brands |
| Mfr. Part # | SMCM7060-701T |
| LCSC Part # | C381614 |
| Package | SMD,7x6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 4A 2LN 500Ω SMD |
| Description | 2Line Common Mode Choke Surface Mount 7x6mm 500Ω 4A DCR 15mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | Shun Xiang Nuo | |
| Package | SMD,7x6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
20,970
20,970
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.5356 $ 0.5089 | $ 0.51 |
10+ | $ 0.455 $ 0.4323 | $ 4.32 |
30+ | $ 0.3985 $ 0.3786 | $ 11.36 |
100+ | $ 0.3533 $ 0.3357 | $ 33.57 |
500+ | $ 0.3001 $ 0.2851 | $ 142.55 |
1,500+ | $ 0.2904 $ 0.2759 | $ 413.85 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$