VISHAY MKP383243140JC02Z0
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | MKP383243140JC02Z0 |
| LCSC Part # | C3809767 |
| Package | Through Hole,P=7.5mm |
| Customer # | |
| Description | 4.3nF -55℃~+105℃ ±5% Through Hole,P=7.5mm Film Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | VISHAY | |
| Package | Through Hole,P=7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 450 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.8299 | $ 0.83 |
200+ | $ 0.3224 | $ 64.48 |
450+ | $ 0.3101 | $ 139.55 |
900+ | $ 0.3055 | $ 274.95 |
Standard Packaging 450/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$