coileasy CMT687BN
| Manufacturer | coileasyAsian Brands |
| MPN | CMT687BN |
| LCSC Part # | C37648304 |
| Packaging | SMD-6P,10.2x6.7mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD-6P,10.2x6.7mm Power Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Power Transformers | |
| Manufacturer | coileasy | |
| Packaging | SMD-6P,10.2x6.7mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 831
831 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 1.0209$ 0.9189 | $ 0.92 |
| 10+ | $ 0.8431$ 0.7588 | $ 7.59 |
| 30+ | $ 0.7542$ 0.6788 | $ 20.36 |
| 100+ | $ 0.6653$ 0.5988 | $ 59.88 |
| 500+ | $ 0.5605$ 0.5045 | $ 252.25 |
| 1,000+ | $ 0.5319$ 0.4788 | $ 478.80 |
Standard Packaging1000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504321000 |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504321000 |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |



