EKINGLUX E6C1204RGBC3UDA
| Manufacturer |
EKINGLUX
Asian Brands |
| Mfr. Part # | E6C1204RGBC3UDA |
| LCSC Part # | C375570 |
| Package | SMD-4P,3.2x1.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 3.2*1.5*1.0mm Right Angle SMD CHIP LED |
| Description | 120° SMD-4P,3.2x1.5mm LED Indication - Discrete RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED Indication - Discrete | |
| Manufacturer | EKINGLUX | |
| Package | SMD-4P,3.2x1.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8541410090 |
| USHTS | 8541410000 |
| TARIC | 8541410000 |
| CAHTS | 8541410000 |
| BRHTS | 85414124 |
| INHTS | 85414100 |
| MXHTS | 8541.40.03 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0691 | $ 0.69 |
100+ | $ 0.0554 | $ 5.54 |
300+ | $ 0.0485 | $ 14.55 |
3,000+ | $ 0.0421 | $ 126.30 |
6,000+ | $ 0.038 | $ 228.00 |
9,000+ | $ 0.036 | $ 324.00 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||