Dersonic CFC3A154JU1I3328N100
| Manufacturer |
Dersonic
Asian Brands |
| MPN | CFC3A154JU1I3328N100 |
| LCSC Part # | C37323953 |
| Packaging | Through Hole,P=31.5mm |
| Customer # | |
| Description | ±5% 1kV 150nF Through Hole,P=31.5mm Thin Film Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Thin Film Capacitors | |
| Manufacturer | Dersonic | |
| Packaging | Through Hole,P=31.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 50 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
60
60
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.7378 $ 0.5903 | $ 0.59 |
10+ | $ 0.5939 $ 0.4752 | $ 4.75 |
50+ | $ 0.5228 $ 0.4183 | $ 20.92 |
100+ | $ 0.4516 $ 0.3613 | $ 36.13 |
500+ | $ 0.4083 $ 0.3267 | $ 163.35 |
1,000+ | $ 0.3867 $ 0.3094 | $ 309.40 |
Standard Packaging 50/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$