YTL YV13S-L7.85-B10Ka(60)-0-DL01
| Manufacturer |
YTL
Asian Brands |
| MPN | YV13S-L7.85-B10Ka(60)-0-DL01 |
| LCSC Part # | C37323747 |
| Packaging | Through Hole-14P,21x17mm |
| Customer # | |
| Description | Through Hole-14P,21x17mm Navigation Switches, Joystick RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Navigation Switches, Joystick | |
| Manufacturer | YTL | |
| Packaging | Through Hole-14P,21x17mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,529
1,529
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.8122 | $ 0.81 |
10+ | $ 0.655 | $ 6.55 |
30+ | $ 0.5756 | $ 17.27 |
100+ | $ 0.4977 | $ 49.77 |
500+ | $ 0.4507 | $ 225.35 |
1,000+ | $ 0.4264 | $ 426.40 |
Standard Packaging 100/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$