muRata BLA2ABB470SN4D
| Manufacturer | |
| MPN | BLA2ABB470SN4D |
| LCSC Part # | C3716641 |
| Packaging | SMD-8P,2x1mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 350mΩ 4 ±25% 47Ω@100MHz SMD-8P,2x1mm Ferrite Beads and Chips RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Ferrite Beads and Chips | |
| Manufacturer | muRata | |
| Packaging | SMD-8P,2x1mm | |
| DC Resistance(DCR) | 350mΩ | |
| Number of Lines | 4 | |
| Tolerance | ±25% | |
| Current Rating | 200mA | |
| Impedance @ Frequency | 47Ω@100MHz |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 10000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Notify Me
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 0.2007 | $ 0.20 |
| 10+ | $ 0.1482 | $ 1.48 |
| 30+ | $ 0.1257 | $ 3.77 |
| 100+ | $ 0.0976 | $ 9.76 |
| 500+ | $ 0.0851 | $ 42.55 |
| 1,000+ | $ 0.0581 | $ 58.10 |
Standard Packaging10000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |



