XINGLIGHT XL-4020RGBC-2812B
| Manufacturer |
XINGLIGHT
Asian Brands |
| Mfr. Part # | XL-4020RGBC-2812B |
| LCSC Part # | C3647024 |
| Package | SMD-4P,4x2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 4020 RGB SMD LED |
| Description | SMD-4P,4x2mm LED Addressable, Specialty RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED Addressable, Specialty | |
| Manufacturer | XINGLIGHT | |
| Package | SMD-4P,4x2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410090 |
| USHTS | 8541410000 |
| TARIC | 8541410000 |
| CAHTS | 8541410000 |
| BRHTS | 85414124 |
| INHTS | 85414100 |
| MXHTS | 8541.40.03 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
39,595
39,595
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1299 $ 0.1196 | $ 0.60 |
50+ | $ 0.1028 $ 0.0946 | $ 4.73 |
150+ | $ 0.0892 $ 0.0821 | $ 12.32 |
500+ | $ 0.079 $ 0.0727 | $ 36.35 |
2,000+ | $ 0.0663 $ 0.0610 | $ 122.00 |
4,000+ | $ 0.0622 $ 0.0573 | $ 229.20 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$