STE STE05D511K1BN0FSB0R0
| Manufacturer |
STE
Asian Brands |
| MPN | STE05D511K1BN0FSB0R0 |
| LCSC Part # | C362802 |
| Packaging | Through Hole,P=5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | VARISTOR 459V~561V 200A P=5mm |
| Description | 459V~561V 200A Varistor Through Hole,P=5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Varistors, MOVs | |
| Manufacturer | STE | |
| Packaging | Through Hole,P=5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
540
540
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0367 | $ 0.37 |
100+ | $ 0.0292 | $ 2.92 |
300+ | $ 0.0254 | $ 7.62 |
1,000+ | $ 0.0219 | $ 21.90 |
5,000+ | $ 0.0196 | $ 98.00 |
10,000+ | $ 0.0185 | $ 185.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$