Ymin MPD470M1CD10045R
| Manufacturer |
Ymin
Asian Brands |
| MPN | MPD470M1CD10045R |
| LCSC Part # | C35530249 |
| Packaging | SMD,7.3x4.3mm |
| Customer # | |
| Description | 47uF 16V 45mΩ@100kHz ±20% SMD,7.3x4.3mm Aluminum - Polymer Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum - Polymer Capacitors | |
| Manufacturer | Ymin | |
| Packaging | SMD,7.3x4.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
50
50
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.6586 | $ 0.66 |
10+ | $ 0.5314 | $ 5.31 |
30+ | $ 0.4677 | $ 14.03 |
100+ | $ 0.4041 | $ 40.41 |
500+ | $ 0.3675 | $ 183.75 |
1,000+ | $ 0.3484 | $ 348.40 |
Standard Packaging 4000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$