Dersonic CC1H104ZA1PD3F5P3003
| Manufacturer |
Dersonic
Asian Brands |
| Mfr. Part # | CC1H104ZA1PD3F5P3003 |
| LCSC Part # | C353903 |
| Package | Through Hole,P=2.54mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP CER 100nF 50V Y5V TH |
| Description | 100nF -20%~+80% 50V Ceramic Capacitor Through Hole P=2.54mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Ceramic Capacitors | |
| Manufacturer | Dersonic | |
| Package | Through Hole,P=2.54mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532249000 |
| USHTS | 8532240020 |
| TARIC | 8532240000 |
| CAHTS | 8532240090 |
| BRHTS | 85322490 |
| INHTS | 85322400 |
| MXHTS | 8532.24.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
9,760
9,760
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
20+ | $ 0.027 $ 0.0257 | $ 0.51 |
200+ | $ 0.0213 $ 0.0203 | $ 4.06 |
600+ | $ 0.0181 $ 0.0172 | $ 10.32 |
2,000+ | $ 0.0151 $ 0.0144 | $ 28.80 |
10,000+ | $ 0.0135 $ 0.0129 | $ 129.00 |
20,000+ | $ 0.0126 $ 0.0120 | $ 240.00 |
Standard Packaging 2000/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$