TI SN74LVC1G123DCUR
| Manufacturer | |
| MPN | SN74LVC1G123DCUR |
| LCSC Part # | C352969 |
| Packaging | VSSOP-8-0.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Single Retriggerable Monostable Multivibrator With Schmitt-Trigger Inputs |
| Description | Schmitt trigger VSSOP-8-0.5mm Multivibrators RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Integrated Circuits (ICs)/Logic/Multivibrators | |
| Manufacturer | TI | |
| Packaging | VSSOP-8-0.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8542399000 |
| USHTS | 8542390001 |
| TARIC | 8542399000 |
| CAHTS | 8542390000 |
| BRHTS | 85423999 |
| INHTS | 85423900 |
| MXHTS | 8542.39.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,106
2,106
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.3329 | $ 1.33 |
10+ | $ 1.1156 | $ 11.16 |
30+ | $ 0.9957 | $ 29.87 |
100+ | $ 0.8611 | $ 86.11 |
500+ | $ 0.7411 | $ 370.55 |
1,000+ | $ 0.7151 | $ 715.10 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$