VISHAY RMBS201R020FS09
| Manufacturer | |
| MPN | RMBS201R020FS09 |
| LCSC Part # | C3494434 |
| Packaging | Through Hole,D6.4xL16.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RES 1.02Ω ±1% Through Hole,D6.4xL16.2mm |
| Description | 1.02Ω ±1% Through Hole,D6.4xL16.2mm Through Hole Resistors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Resistors/Through Hole Resistors | |
| Manufacturer | VISHAY | |
| Packaging | Through Hole,D6.4xL16.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533211000 |
| USHTS | 8533210020 |
| TARIC | 8533210000 |
| CAHTS | 8533210000 |
| BRHTS | 85332110 |
| INHTS | 85332111 |
| MXHTS | 8533.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 50 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 24.4999 | $ 24.50 |
200+ | $ 9.4819 | $ 1896.38 |
500+ | $ 9.1487 | $ 4574.35 |
1,000+ | $ 8.9837 | $ 8983.70 |
Standard Packaging 50/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$