RESI EWWR0008J350RT9
| Manufacturer |
RESI
Asian Brands |
| Mfr. Part # | EWWR0008J350RT9 |
| LCSC Part # | C349046 |
| Package | Through Hole,D9xL31.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RES 350Ω ±5% 8W Through Hole,D9xL31.5mm |
| Description | 350Ω 8W Wirewound Resistor ±250ppm/℃ ±5% Through Hole,D9xL31.5mm Through Hole Resistors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Resistors/Through Hole Resistors | |
| Manufacturer | RESI | |
| Package | Through Hole,D9xL31.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8533211000 |
| USHTS | 8533210020 |
| TARIC | 8533210000 |
| CAHTS | 8533210000 |
| BRHTS | 85332110 |
| INHTS | 85332111 |
| MXHTS | 8533.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 50 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
50
50
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.4853 | $ 0.49 |
10+ | $ 0.3905 | $ 3.91 |
50+ | $ 0.3065 | $ 15.33 |
100+ | $ 0.2551 | $ 25.51 |
500+ | $ 0.2334 | $ 116.70 |
1,000+ | $ 0.2194 | $ 219.40 |
Standard Packaging 50/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$