OSRAM GW VJLPL1.CM-LTLV-XX58-1-350-R18
| Manufacturer | |
| MPN | GW VJLPL1.CM-LTLV-XX58-1-350-R18 |
| LCSC Part # | C34478671 |
| Packaging | SMD,1.4x1.4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD,1.4x1.4mm LED White Lighting RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED White Lighting | |
| Manufacturer | OSRAM | |
| Packaging | SMD,1.4x1.4mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 5000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 922
922 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 1.3861 | $ 1.39 |
| 10+ | $ 1.189 | $ 11.89 |
| 30+ | $ 1.0817 | $ 32.45 |
| 100+ | $ 0.9599 | $ 95.99 |
| 500+ | $ 0.907 | $ 453.50 |
| 1,000+ | $ 0.8814 | $ 881.40 |
Standard Packaging5000/Full Bag | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |

