TDK CK45-B3DD222KYVNA
| Manufacturer | |
| MPN | CK45-B3DD222KYVNA |
| LCSC Part # | C342546 |
| Packaging | Through Hole,P=5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP CER 2.2nF 2kV TH |
| Description | 2.2nF ±10% 2kV Ceramic Capacitor Through Hole P=5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Ceramic Capacitors | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | Through Hole,P=5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532249000 |
| USHTS | 8532240020 |
| TARIC | 8532240000 |
| CAHTS | 8532240090 |
| BRHTS | 85322490 |
| INHTS | 85322400 |
| MXHTS | 8532.24.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
6,210
6,210
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0739 | $ 0.74 |
100+ | $ 0.0595 | $ 5.95 |
300+ | $ 0.0523 | $ 15.69 |
1,000+ | $ 0.047 | $ 47.00 |
5,000+ | $ 0.0427 | $ 213.50 |
10,000+ | $ 0.0405 | $ 405.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$