TDK CK45-B3DD332KYGNA
| Manufacturer | |
| MPN | CK45-B3DD332KYGNA |
| LCSC Part # | C342492 |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP CER 3.3nF 2kV Y5P TH |
| Description | 3.3nF ±10% 2kV Ceramic Capacitor Through Hole P=7.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Ceramic Capacitors | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532249000 |
| USHTS | 8532240020 |
| TARIC | 8532240000 |
| CAHTS | 8532240090 |
| BRHTS | 85322490 |
| INHTS | 85322400 |
| MXHTS | 8532.24.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
6,745
6,745
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1259 | $ 0.63 |
50+ | $ 0.1019 | $ 5.10 |
150+ | $ 0.0898 | $ 13.47 |
500+ | $ 0.0698 | $ 34.90 |
2,500+ | $ 0.0625 | $ 156.25 |
5,000+ | $ 0.0589 | $ 294.50 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$