TDK B32529C0104J189
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | B32529C0104J189 |
| LCSC Part # | C341271 |
| Package | Through Hole,P=5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 100nF ±5% 63V TH |
| Description | 100nF ±5% 63V Film Capacitor Metallized Polyester Through Hole P=5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | TDK | |
| Package | Through Hole,P=5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2800 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10,230
10,230
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0833 | $ 0.42 |
50+ | $ 0.0682 | $ 3.41 |
150+ | $ 0.0607 | $ 9.11 |
500+ | $ 0.055 | $ 27.50 |
2,800+ | $ 0.0505 | $ 141.40 |
5,600+ | $ 0.0482 | $ 269.92 |
Standard Packaging 2800/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$