TST TA1743D
| Manufacturer | TSTAsian Brands |
| MPN | TA1743D |
| LCSC Part # | C337667 |
| Packaging | SMD-5P,1.1x0.9mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 942.5MHz LTE Band 8 SAW Rx Filter |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/SAW Filters | |
| Manufacturer | TST | |
| Packaging | SMD-5P,1.1x0.9mm | |
| Operating Temperature | -30℃~+85℃ | |
| Frequency - Center | 942.5MHz | |
| Attenuation | 65dB;56dB;32dB;44dB | |
| Insertion Loss | 3dB | |
| impedance | 50Ω |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 5000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 4,770
4,770 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.0845 | $ 0.42 |
| 50+ | $ 0.0749 | $ 3.75 |
| 150+ | $ 0.0701 | $ 10.52 |
| 500+ | $ 0.0665 | $ 33.25 |
| 2,500+ | $ 0.0567 | $ 141.75 |
| 5,000+ | $ 0.0552 | $ 276.00 |
Standard Packaging5000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |



