BOURNS RLB9012-681KL
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | RLB9012-681KL |
| LCSC Part # | C3350178 |
| Package | Through Hole,D=9mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 680uH 590mA 1.6Ω Through Hole,D=9mm |
| Description | 590mA 680uH ±10% 1.6Ω Drum-core inductor Through Hole,D=9mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | BOURNS | |
| Package | Through Hole,D=9mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 200 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
180
180
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.9251 | $ 0.93 |
10+ | $ 0.7335 | $ 7.34 |
30+ | $ 0.6393 | $ 19.18 |
200+ | $ 0.545 | $ 109.00 |
400+ | $ 0.4885 | $ 195.40 |
1,000+ | $ 0.4587 | $ 458.70 |
Standard Packaging 200/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$