Hongzhi Elec 5D-13
| Manufacturer |
Hongzhi Elec
Asian Brands |
| MPN | 5D-13 |
| LCSC Part # | C332363 |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | THERMISTOR NTC 5Ω 2700K TH |
| Description | NTC Thermistor 5Ω Through Hole,P=7.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Temperature Sensors/NTC Thermistors | |
| Manufacturer | Hongzhi Elec | |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 250 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
5,080
5,080
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1187 | $ 0.59 |
50+ | $ 0.0949 | $ 4.75 |
250+ | $ 0.0768 | $ 19.20 |
500+ | $ 0.0679 | $ 33.95 |
2,500+ | $ 0.0608 | $ 152.00 |
5,000+ | $ 0.0572 | $ 286.00 |
Standard Packaging 250/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$