TOGIALED TJ-L3FYTXHAMCGLFLC0A-A5
| Manufacturer |
TOGIALED
Asian Brands |
| MPN | TJ-L3FYTXHAMCGLFLC0A-A5 |
| LCSC Part # | C330758 |
| Packaging | Through Hole,D=3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | LED ORANGE DIFFUSED ORANGE LENS TH |
| Description | Orange 610nm LED Indication - Discrete 2.6V Through Hole,D=3mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED Indication - Discrete | |
| Manufacturer | TOGIALED | |
| Packaging | Through Hole,D=3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
19,460
19,460
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0423 $ 0.0402 | $ 0.80 |
200+ | $ 0.0345 $ 0.0328 | $ 6.56 |
1,000+ | $ 0.0266 $ 0.0253 | $ 25.30 |
2,000+ | $ 0.0237 $ 0.0226 | $ 45.20 |
10,000+ | $ 0.0213 $ 0.0203 | $ 203.00 |
20,000+ | $ 0.0202 $ 0.0192 | $ 384.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$