Johanson Dielectrics 0900PC15A0036E
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | 0900PC15A0036E |
| LCSC Part # | C3305216 |
| Package | SMD-10P,2x1.3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | High Frequency Ceramic Solutions for Texas Instruments CC1352R and CC1352P |
| Description | 14dB 180°@±15° 862MHz~928MHz 50Ω:50Ω 1.8dB SMD-10P,2x1.3mm Balun RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/Balun | |
| Manufacturer | Johanson Dielectrics | |
| Package | SMD-10P,2x1.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.8105 | $ 1.81 |
10+ | $ 1.5374 | $ 15.37 |
30+ | $ 1.3669 | $ 41.01 |
100+ | $ 1.1919 | $ 119.19 |
500+ | $ 1.1135 | $ 556.75 |
1,000+ | $ 1.0788 | $ 1078.80 |
Standard Packaging 4000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$