KEMET R413N310050T0K
| Manufacturer | |
| MPN | R413N310050T0K |
| LCSC Part # | C3300732 |
| Packaging | Through Hole,P=22.5mm |
| Customer # | |
| Description | 100nF X1,Y2 -40℃~+125℃ 300V ±10% Through Hole,P=22.5mm Film Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | KEMET | |
| Packaging | Through Hole,P=22.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 300 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
50
50
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.7994 | $ 0.80 |
10+ | $ 0.7821 | $ 7.82 |
30+ | $ 0.7712 | $ 23.14 |
100+ | $ 0.7587 | $ 75.87 |
Standard Packaging 300/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$