TDK B32921C3333M000
| Manufacturer | |
| MPN | B32921C3333M000 |
| LCSC Part # | C3299376 |
| Packaging | Through Hole,P=10mm |
| Customer # | |
| Description | 33nF -40℃~+110℃ X2 305V ±20% Through Hole,P=10mm Film Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | Through Hole,P=10mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
3,325
3,325
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.123 | $ 0.62 |
50+ | $ 0.0987 | $ 4.94 |
150+ | $ 0.0865 | $ 12.98 |
1,000+ | $ 0.0773 | $ 77.30 |
2,000+ | $ 0.07 | $ 140.00 |
5,000+ | $ 0.0664 | $ 332.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$