kangshen DSHP06TSGER
| Manufacturer |
kangshen
Asian Brands |
| MPN | DSHP06TSGER |
| LCSC Part # | C3293146 |
| Packaging | SMD,P=1.27mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SWITCH DIP SPST 25mA 24V |
| Description | Dip Switch SPST 6 Position Surface Mount-12P,5.4x9.2mm 25mA 24V |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Switches/DIP Switches/SIP Switches | |
| Manufacturer | kangshen | |
| Packaging | SMD,P=1.27mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
12,045
12,045
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.6112 | $ 3.06 |
50+ | $ 0.4977 | $ 24.89 |
150+ | $ 0.4426 | $ 66.39 |
500+ | $ 0.3664 | $ 183.20 |
2,000+ | $ 0.334 | $ 668.00 |
4,000+ | $ 0.3162 | $ 1264.80 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$