EVERLIGHT IRM-3638JT
| Manufacturer | |
| MPN | IRM-3638JT |
| LCSC Part # | C3291487 |
| Packaging | SIP-3-2.54mm |
| Customer # | |
| Description | SIP-3-2.54mm Photo Detectors - Remote Receiver RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Optical Sensors/Photo Detectors - Remote Receiver | |
| Manufacturer | EVERLIGHT | |
| Packaging | SIP-3-2.54mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541490000 |
| USHTS | 8541491010 |
| TARIC | 8541490000 |
| CAHTS | 8541490090 |
| BRHTS | 85414900 |
| INHTS | 85414900 |
| MXHTS | 8541.40.02 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 250 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
20,045
20,045
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.202 | $ 1.01 |
50+ | $ 0.1584 | $ 7.92 |
250+ | $ 0.1318 | $ 32.95 |
500+ | $ 0.1084 | $ 54.20 |
2,500+ | $ 0.0981 | $ 245.25 |
5,000+ | $ 0.0918 | $ 459.00 |
Standard Packaging 250/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$