Knowles JZ300
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | JZ300 |
| LCSC Part # | C3273397 |
| Package | SMD,4.5x3.2mm |
| Customer # | |
| Description | 200@1MHz 5.5pF~30pF 125V SMD,4.5x3.2mm Trimmers, Variable Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Trimmers, Variable Capacitors | |
| Manufacturer | Knowles | |
| Package | SMD,4.5x3.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532300000 |
| USHTS | 8532300090 |
| TARIC | 8532300000 |
| CAHTS | 8532300000 |
| BRHTS | 85323090 |
| INHTS | 85323000 |
| MXHTS | 8532.30.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
103
103
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 3.952 | $ 3.95 |
10+ | $ 3.3619 | $ 33.62 |
30+ | $ 3.0118 | $ 90.35 |
100+ | $ 2.6584 | $ 265.84 |
500+ | $ 2.4947 | $ 1247.35 |
1,000+ | $ 2.4201 | $ 2420.10 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$