Knowles JZ300
| Manufacturer | |
| MPN | JZ300 |
| LCSC Part # | C3273397 |
| Packaging | SMD,4.5x3.2mm |
| Customer # | |
| Description | 200@1MHz 5.5pF~30pF 125V SMD,4.5x3.2mm Trimmers, Variable Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Trimmers, Variable Capacitors | |
| Manufacturer | Knowles | |
| Packaging | SMD,4.5x3.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532300000 |
| USHTS | 8532300090 |
| TARIC | 8532300000 |
| CAHTS | 8532300000 |
| BRHTS | 85323090 |
| INHTS | 85323000 |
| MXHTS | 8532.30.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
52
52
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 3.8657 | $ 3.87 |
10+ | $ 3.2755 | $ 32.76 |
30+ | $ 2.9253 | $ 87.76 |
100+ | $ 2.5701 | $ 257.01 |
500+ | $ 2.4064 | $ 1203.20 |
1,000+ | $ 2.3334 | $ 2333.40 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$