TDK DPX165850DT-8086A2
| Manufacturer | |
| MPN | DPX165850DT-8086A2 |
| LCSC Part # | C3271740 |
| Packaging | SMD-6P,0.8x1.6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 17dB 8dB SMD-6P,0.8x1.6mm RF Multiplexers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Multiplexers | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | SMD-6P,0.8x1.6mm | |
| High band insertion loss (Max) | 1.65dB | |
| Low Band Attenuation (Min) | 17dB | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| High Band Attenuation (Min) | 8dB | |
| Low band insertion loss (Max) | 1dB | |
| High band range | 3.3GHz~5.85GHz | |
| Low band range | 698MHz~2.69GHz |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 3,890
3,890 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.1427 | $ 0.71 |
| 50+ | $ 0.1133 | $ 5.67 |
| 150+ | $ 0.0986 | $ 14.79 |
| 500+ | $ 0.0876 | $ 43.80 |
| 2,500+ | $ 0.0788 | $ 197.00 |
| 4,000+ | $ 0.0743 | $ 297.20 |
Standard Packaging4000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |

