Sunltech SLO0530H3R3MTT
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | SLO0530H3R3MTT |
| LCSC Part # | C325963 |
| Package | SMD,5.4x5.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 3.3uH 5A 28mΩ SMD |
| Description | 5A 3.3uH 5.5A 28mΩ Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Sunltech | |
| Package | SMD,5.4x5.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
20,995
20,995
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1289 $ 0.1161 | $ 0.58 |
50+ | $ 0.1047 $ 0.0943 | $ 4.72 |
150+ | $ 0.0926 $ 0.0834 | $ 12.51 |
500+ | $ 0.0835 $ 0.0752 | $ 37.60 |
2,000+ | $ 0.0686 $ 0.0618 | $ 123.60 |
4,000+ | $ 0.0649 $ 0.0585 | $ 234.00 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$