Littelfuse 0324005.MXP
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | 0324005.MXP |
| LCSC Part # | C3162949 |
| Package | Through Hole,D7xL32.7mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FUSE BRD MNT 5A 250VAC/VDC TH |
| Description | 5A 250V Through Hole D7xL32.7mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Fuses | |
| Manufacturer | Littelfuse | |
| Package | Through Hole,D7xL32.7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536100000 |
| USHTS | 8536100040 |
| TARIC | 8536109010 |
| CAHTS | 8536100000 |
| BRHTS | 85361000 |
| INHTS | 85361010 |
| MXHTS | 8536.10.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
44
44
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.4388 | $ 0.44 |
10+ | $ 0.3558 | $ 3.56 |
30+ | $ 0.3191 | $ 9.57 |
100+ | $ 0.2745 | $ 27.45 |
500+ | $ 0.2553 | $ 127.65 |
1,000+ | $ 0.2426 | $ 242.60 |
Standard Packaging 100/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$