muRata DSS1NB32A102Q91A
| Manufacturer | |
| MPN | DSS1NB32A102Q91A |
| LCSC Part # | C3152882 |
| Packaging | Through Hole,8.5x3.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 1nF 3 Through Hole,8.5x3.5mm EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) | |
| Manufacturer | muRata | |
| Packaging | Through Hole,8.5x3.5mm | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Capacitance | 1nF | |
| Number of Channels | 1 | |
| Voltage Rating | 100V | |
| Filter Order | 3 | |
| ESD Protection | No |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 2,063
2,063 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 0.4685 | $ 0.47 |
| 10+ | $ 0.3839 | $ 3.84 |
| 30+ | $ 0.3481 | $ 10.44 |
| 100+ | $ 0.3026 | $ 30.26 |
| 500+ | $ 0.2814 | $ 140.70 |
| 1,500+ | $ 0.2701 | $ 405.15 |
Standard Packaging1500/Full Box | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |

