TDK TFSZ06052460-3310A2X
| Manufacturer | |
| MPN | TFSZ06052460-3310A2X |
| LCSC Part # | C307817 |
| Packaging | SMD-4P,0.5x0.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Thin-Film Balun For 2300-2690MHz |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/Balun | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | SMD-4P,0.5x0.5mm | |
| Amplitude Balance (Max) | 2.5dB | |
| Return Loss(Min) | 10dB | |
| Phase Difference | 180°@±10° | |
| Frequency Range | 2.3GHz~2.69GHz | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Insertion Loss | 0.65dB | |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50Ω:100Ω |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 10000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 9,730
9,730 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.0934 | $ 0.47 |
| 50+ | $ 0.0732 | $ 3.66 |
| 150+ | $ 0.0631 | $ 9.47 |
| 500+ | $ 0.0555 | $ 27.75 |
| 2,500+ | $ 0.0495 | $ 123.75 |
| 5,000+ | $ 0.0464 | $ 232.00 |
Standard Packaging10000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |



