TDK DEA165150HT-8025C2
| Manufacturer | |
| MPN | DEA165150HT-8025C2 |
| LCSC Part # | C307656 |
| Packaging | SMD-4P,1.6x0.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Multilayer High Pass Filter For 5150 - 5850MHz |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/RF Filters | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | SMD-4P,1.6x0.8mm | |
| Relative Bandwidth | - | |
| Impedance | 50Ω | |
| Frequency - Center | - | |
| Type of Filter | High pass | |
| Cut-Off Frequency | - | |
| Attenuation | 25dB | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Insertion Loss | 0.18dB |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 5,180
5,180 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.1552 | $ 0.78 |
| 50+ | $ 0.1244 | $ 6.22 |
| 150+ | $ 0.109 | $ 16.35 |
| 500+ | $ 0.0974 | $ 48.70 |
| 2,500+ | $ 0.0882 | $ 220.50 |
| 4,000+ | $ 0.0835 | $ 334.00 |
Standard Packaging4000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |



