TDK DEA165150HT-8025C2
| Manufacturer | |
| MPN | DEA165150HT-8025C2 |
| LCSC Part # | C307656 |
| Packaging | SMD-4P,1.6x0.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Multilayer High Pass Filter For 5150 - 5850MHz |
| Description | 50Ω 0.18dB SMD-4P,1.6x0.8mm RF Filters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/RF Filters | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | SMD-4P,1.6x0.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
8,000
8,000
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1801 | $ 0.90 |
50+ | $ 0.1433 | $ 7.17 |
150+ | $ 0.1275 | $ 19.13 |
500+ | $ 0.1078 | $ 53.90 |
2,500+ | $ 0.0991 | $ 247.75 |
4,000+ | $ 0.0938 | $ 375.20 |
Standard Packaging 4000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$