HYHONGYEX BCMS403022I5606A
| Manufacturer | HYHONGYEXAsian Brands |
| MPN | BCMS403022I5606A |
| LCSC Part # | C3025585 |
| Packaging | SMD,4.1x3.1mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FERRITE BEAD 56Ω SMD |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Ferrite Beads and Chips | |
| Manufacturer | HYHONGYEX | |
| Packaging | SMD,4.1x3.1mm | |
| DC Resistance(DCR) | 15mΩ | |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ | |
| Tolerance | ±25% | |
| Current Rating | 10A | |
| Impedance @ Frequency | 56Ω@100MHz |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2500 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 1,640
1,640 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.1872 | $ 0.94 |
| 50+ | $ 0.147 | $ 7.35 |
| 150+ | $ 0.1297 | $ 19.46 |
| 500+ | $ 0.1081 | $ 54.05 |
| 2,500+ | $ 0.0938 | $ 234.50 |
| 5,000+ | $ 0.088 | $ 440.00 |
Standard Packaging2500/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |



