CND-tek QG2439S
| Manufacturer |
CND-tek
Asian Brands |
| MPN | QG2439S |
| LCSC Part # | C3003223 |
| Packaging | SMD-24P,15.1x7.1mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | LAN XFMR 2.5G 1:1 180uH SMD |
| Description | 180uH 2.5G LAN Transformer 1:1 Surface Mount-24P,15.1x7.1mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Pulse Transformers | |
| Manufacturer | CND-tek | |
| Packaging | SMD-24P,15.1x7.1mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 850 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,504
2,504
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.5375 $ 0.4838 | $ 0.48 |
10+ | $ 0.4287 $ 0.3859 | $ 3.86 |
30+ | $ 0.3735 $ 0.3362 | $ 10.09 |
100+ | $ 0.3183 $ 0.2865 | $ 28.65 |
500+ | $ 0.294 $ 0.2646 | $ 132.30 |
850+ | $ 0.2777 $ 0.2500 | $ 212.50 |
Standard Packaging 850/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$