DEALON M254D-02-135-B
| Manufacturer |
DEALON
Asian Brands |
| MPN | M254D-02-135-B |
| LCSC Part # | C2998929 |
| Packaging | P=2.54mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | DETECTOR SWITCHES |
| Description | 2.54mm P=2.54mm Shunts, Jumpers RoHS |
| Datasheet | |
| Custom Cables | MOQ 1pc |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Connectors, Interconnects/Shunts, Jumpers | |
| Manufacturer | DEALON | |
| Packaging | P=2.54mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536901100 |
| USHTS | 8536908585 |
| TARIC | 8536901000 |
| CAHTS | 8536900090 |
| BRHTS | 85369010 |
| INHTS | 85369010 |
| MXHTS | 8536.90.11 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
LCSC offers a comprehensive range of cost-effective custom cable solutions tailored for diverse electronic components and electrical applications. Our products comply with RoHS and UL standards, guaranteeing premium quality and reliability. Leveraging our extensive on-site connector inventory, we provide flexible services with no MOQ, rapid quoting, and short lead times—ensuring a seamless and efficient procurement experience.
Learn more.
In-Stock:
21,680
21,680
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0254 $ 0.0242 | $ 0.48 |
200+ | $ 0.02 $ 0.0190 | $ 3.80 |
1,000+ | $ 0.0167 $ 0.0159 | $ 15.90 |
2,000+ | $ 0.015 $ 0.0143 | $ 28.60 |
10,000+ | $ 0.0134 $ 0.0128 | $ 128.00 |
20,000+ | $ 0.0126 $ 0.0120 | $ 240.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$