muRata LXRW0YV600-054
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | LXRW0YV600-054 |
| LCSC Part # | C2988749 |
| Package | SMD,0.6x0.6mm |
| Customer # | |
| Description | 30pF~60pF 50V SMD,0.6x0.6mm Trimmers, Variable Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Trimmers, Variable Capacitors | |
| Manufacturer | muRata | |
| Package | SMD,0.6x0.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532300000 |
| USHTS | 8532300090 |
| TARIC | 8532300000 |
| CAHTS | 8532300000 |
| BRHTS | 85323090 |
| INHTS | 85323000 |
| MXHTS | 8532.30.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 10000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
24,506
24,506
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.9058 | $ 0.91 |
10+ | $ 0.725 | $ 7.25 |
30+ | $ 0.6346 | $ 19.04 |
100+ | $ 0.5442 | $ 54.42 |
500+ | $ 0.4909 | $ 245.45 |
1,000+ | $ 0.4618 | $ 461.80 |
Standard Packaging 10000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$