COILMX MACM7060-101
| Manufacturer |
COILMX
Asian Brands |
| MPN | MACM7060-101 |
| LCSC Part # | C2981409 |
| Packaging | SMD-4P,7x6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 9A 2LN 140Ω SMD |
| Description | 2Line Common Mode Choke Surface Mount 7x6x3.8mm 140Ω@100MHz 9A DCR 10mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | COILMX | |
| Packaging | SMD-4P,7x6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
9,497
9,497
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.4747 $ 0.3798 | $ 0.38 |
10+ | $ 0.3746 $ 0.2997 | $ 3.00 |
30+ | $ 0.331 $ 0.2648 | $ 7.94 |
100+ | $ 0.2778 $ 0.2223 | $ 22.23 |
500+ | $ 0.2422 $ 0.1938 | $ 96.90 |
1,500+ | $ 0.2277 $ 0.1822 | $ 273.30 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$