Sumida CAS16D15-232
| Manufacturer | |
| MPN | CAS16D15-232 |
| LCSC Part # | C29781114 |
| Packaging | SMD,17x3.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 125MHz SMD,17x3.5mm RF Antennas RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Antennas | |
| Manufacturer | Sumida | |
| Packaging | SMD,17x3.5mm | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Frequency(Center/Band) | 125MHz |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 2,985
2,985 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 1.4309 | $ 1.43 |
| 10+ | $ 1.1895 | $ 11.90 |
| 30+ | $ 1.0559 | $ 31.68 |
| 100+ | $ 0.9062 | $ 90.62 |
| 500+ | $ 0.8386 | $ 419.30 |
| 1,000+ | $ 0.808 | $ 808.00 |
Standard Packaging3000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8517710000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517710000 |
| CAHTS | 8517710000 |
| BRHTS | 85177110 |
| INHTS | 85177100 |
| MXHTS | 8517.70.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8517710000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517710000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8517710000 |
| BRHTS | 85177110 |
| INHTS | 85177100 |
| MXHTS | 8517.70.99 |



