Dersonic RM07D471KC14E100
| Manufacturer |
Dersonic
Asian Brands |
| Mfr. Part # | RM07D471KC14E100 |
| LCSC Part # | C2974819 |
| Package | Through Hole,P=5.08mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | VARISTOR 470V 1250A P=5.08mm |
| Description | 470V 1250A Varistor Through Hole,P=5.08mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Varistors, MOVs | |
| Manufacturer | Dersonic | |
| Package | Through Hole,P=5.08mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
39,300
39,300
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0324 $ 0.0308 | $ 0.62 |
200+ | $ 0.0254 $ 0.0242 | $ 4.84 |
1,000+ | $ 0.0209 $ 0.0199 | $ 19.90 |
2,000+ | $ 0.0186 $ 0.0177 | $ 35.40 |
10,000+ | $ 0.0166 $ 0.0158 | $ 158.00 |
20,000+ | $ 0.0155 $ 0.0148 | $ 296.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$