PROD Tech PSCIAQ4532-510Z
| Manufacturer |
PROD Tech
Asian Brands |
| Mfr. Part # | PSCIAQ4532-510Z |
| LCSC Part # | C2932173 |
| Package | SMD-4P,4.5x3.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 51uH 200mA 2LN 2.8kΩ SMD |
| Description | 51uH@100kHz 2Line Common Mode Choke Surface Mount-4P 4.5x3.2mm 2.8kΩ@10MHz 200mA DCR 1Ω |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | PROD Tech | |
| Package | SMD-4P,4.5x3.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10,555
10,555
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.3986 $ 0.3588 | $ 1.79 |
50+ | $ 0.3175 $ 0.2858 | $ 14.29 |
150+ | $ 0.2828 $ 0.2546 | $ 38.19 |
500+ | $ 0.2105 $ 0.1895 | $ 94.75 |
2,500+ | $ 0.1912 $ 0.1721 | $ 430.25 |
5,000+ | $ 0.1796 $ 0.1617 | $ 808.50 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$