PROD Tech PDUUAT98-103MLN
| Manufacturer |
PROD Tech
Asian Brands |
| MPN | PDUUAT98-103MLN |
| LCSC Part # | C2909797 |
| Packaging | Through Hole-4P,17x12mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 10mH 700mA 2LN TH |
| Description | 10mH@1kHz 2Line Common Mode Choke Through Hole-4P 17x12mm 700mA DCR 700mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | PROD Tech | |
| Packaging | Through Hole-4P,17x12mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 450 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10,805
10,805
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2825 $ 0.2769 | $ 1.38 |
50+ | $ 0.2272 $ 0.2227 | $ 11.14 |
150+ | $ 0.2035 $ 0.1995 | $ 29.93 |
450+ | $ 0.1607 $ 0.1575 | $ 70.88 |
2,700+ | $ 0.1475 $ 0.1446 | $ 390.42 |
4,950+ | $ 0.1396 $ 0.1369 | $ 677.66 |
Standard Packaging 450/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$