OSRAM KR DMLS31.23-5K8L-26-M3W3-700-R18-Z
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | KR DMLS31.23-5K8L-26-M3W3-700-R18-Z |
| LCSC Part # | C2899701 |
| Package | SMD,2.8x2mm |
| Customer # | |
| Description | Red 2.52V SMD,2.8x2mm LED Color Lighting RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED Color Lighting | |
| Manufacturer | OSRAM | |
| Package | SMD,2.8x2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,015
1,015
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.0595 | $ 1.06 |
10+ | $ 0.8792 | $ 8.79 |
30+ | $ 0.7883 | $ 23.65 |
100+ | $ 0.6973 | $ 69.73 |
500+ | $ 0.6447 | $ 322.35 |
1,000+ | $ 0.6159 | $ 615.90 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$