STE L22E155KS143220150075EOY
| Manufacturer |
STE
Asian Brands |
| Mfr. Part # | L22E155KS143220150075EOY |
| LCSC Part # | C2894004 |
| Package | Through Hole,P=20mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 1.5uF ±10% 250V TH |
| Description | 1.5uF ±10% 250V Film Capacitor Metallized Polyester Through Hole P=20mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Thin Film Capacitors | |
| Manufacturer | STE | |
| Package | Through Hole,P=20mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
265
265
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1466 | $ 0.73 |
50+ | $ 0.1177 | $ 5.89 |
150+ | $ 0.1033 | $ 15.50 |
500+ | $ 0.08 | $ 40.00 |
2,500+ | $ 0.0714 | $ 178.50 |
5,000+ | $ 0.067 | $ 335.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$