STE L22G224KJ135095125055EOJ
| Manufacturer |
STE
Asian Brands |
| Mfr. Part # | L22G224KJ135095125055EOJ |
| LCSC Part # | C2893876 |
| Package | Through Hole,P=7.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 220nF ±10% 400V TH |
| Description | 220nF ±10% 400V Film Capacitor Metallized Polyester Through Hole P=7.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Thin Film Capacitors | |
| Manufacturer | STE | |
| Package | Through Hole,P=7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
630
630
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.067 | $ 0.67 |
100+ | $ 0.054 | $ 5.40 |
300+ | $ 0.0475 | $ 14.25 |
1,000+ | $ 0.0379 | $ 37.90 |
5,000+ | $ 0.034 | $ 170.00 |
10,000+ | $ 0.0321 | $ 321.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$