STE B33A682JQ1B0170090050EOY
| Manufacturer |
STE
Asian Brands |
| MPN | B33A682JQ1B0170090050EOY |
| LCSC Part # | C2892964 |
| Packaging | Through Hole,P=15mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 6.8nF ±5% 1kV TH |
| Description | 6.8nF Film Capacitor ±5% 1kV Through Hole P=15mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | STE | |
| Packaging | Through Hole,P=15mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10
10
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0653 | $ 0.65 |
100+ | $ 0.053 | $ 5.30 |
500+ | $ 0.0411 | $ 20.55 |
1,000+ | $ 0.0365 | $ 36.50 |
5,000+ | $ 0.0328 | $ 164.00 |
10,000+ | $ 0.031 | $ 310.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$